JK Padlý kvítek

Rok 2012

chrániče MAN MAT

Máme nové chrániče MANMAT. Koníci si nestěžují a já si je pochvaluji. Jsou vysoké, chrání celou nohu a my je využíváme do sněhu. Otestovala jsem je v hlubokém prašanu, nerozepínají se, po sundání stačí klepat sníh a opravdu nenasákají a vyscnou i v naší chladné sedlovně, kde roztají zbytky sněhu a vyschnou. Vřele doporučuji!!! Určitě budete spokojeni, zástupci MANMATu pomohou s napasováním, ozkoušením...

chrániče MANMAT

6. 10. 2012 - XIII. hubertova jízda Polsko

Slunečné počasí přivítalo necelou padesátku koní. Za JK Padlý kvítek se zúčastnila Veronika Jásenská na Aventis, technické zajištění měla na starost Lucie Vašátková. Toto početné stádo se vydalo na dvouhodinovou vyjížďku. Závěrečný cval měl přes dva kilometry. Po návratu na kolbiště a krátké přestávce se konaly soutěže.

Aventis s jezdkyní Veronikou Jásenskou se zúčastnili parkuru do 90 cm. V parkuru bylo dosaženo 6. místa, ve zručnosti 4. místo.

XIII. hubertova jízda Polsko

29. 9. 2012 - IV. Jamenský hubert

Informace o průběhu huberta a sponzorech najdete v našich aktivitách.

IV. Jamenský hubert

15. 9. 2012 - Národní přehlídka koní Kinských

Národní přehlídka koní Kinských

14. 9. 2012 - Výkonnostní zkoušky Pardubice Mětice

Výsledky výkonnostních zkoušek: celková známka 6,8 b. - 3. nejlepší klisna zkoušek

výkonnostní zkoušky Mnětice

Výtvarnále 2012

V září jsme se zúčastnili výstavy lanškrounských fotografů. Na vernisáži jste mohli potkat i naše blondýnky, kteří se byly podívat na své fotky od lanškrounských fotografů. Na naše počínání se můžete podívat ve fotogalerii.


Návrat na aktuální novinky